Şirketimiz 1965 yılında bugünkü merkezinde kurulmuştur.O günlerde perakende sektöründe varolmayı hedefleyen şirketimiz kısa zamanda imalata başlamış;imalatçı,perakendeci ve toptancı kimliği kazanmıştır. Firmamız perakende sektöründe müşteriyle birebir iletişim halinde olduğu için müşterinin isteklerine anında cevap veren dinamik bir yapı kazanmış bu sayede toptan satışta müşterilerine günün trendleri uygun tasarımlar geliştirmiştir.Bu özelliği sayesinde firmamız kısa zamanda bayan dış giyiminde yurtiçi ve yurtdışında aranan bir marka haline gelmiştir.

Kaliteyi,hızlı servis anlayışını ve güler yüzlü hizmeti kendine ilke edinen şirketimiz satış sonrasında da aynı hassasiyeti göstermeyi kendine görev saymıştır. Firmamızın 4 perakende 2 toptan satış noktasında İtalya, Türkiye ve Uzak Doğu'nun en seçkin kumaşları kullanılarak tasarlanmış yüksek kalitede ve günün çizgisine uygun ürünler makul fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulur.

Olcay bayan dış giyimde geleneksel anlayışla günün trendlerini buluşturan şık pardesü modelleriyle sektördeki rakiplerinden farklıdır. Bugün iç piyasanın yanı sıra başta Amerika,Rusya,Suriye,Azerbaycan, Lübnan olmak üzere Ukrayna,Beyaz Rusya,Irak,Filistin,Cezayir,Almanya ve Hollanda gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktayız.